EU120130-2
EU120130-S
EU120132-1
EU120135-1
EU141151-S
Register now to get access to our online shop
Register now and access our complete product range and many exclusive services.
Product details for
EU120130-2
d
120 mm
L
12,5 mm
Characteristics
Brzina klizanja maks.
- 0,5 m/s
Montaža
- u zatvorenim utorima A
- u otvorenim utorima B
Izvedba
- metrički
Izvedba
- Prsten šipke s utorom
Materijal
- poliuretan (PUR)
Mediji
- mineralno ulje
Primjena
- Hidraulika
Radni tlak
- 400 bar
Temperatura maks.
- 80 °C
Temperatura min.
- −30 °C